EDUKATORZYJakubKołaczek1200

Jakub Kołaczek

Idealnie określa go wyrażenie “fryzjer z pasją”. 10 lat prowadzenia własnego salonu to doświadczenie, które najbardziej go ukształtowało. Dzięki niemu może prowadzić szkolenia i warsztaty, co sprawia mu największą radość, zaraz po koloryzacji! Kolory tworzone na włosach to sztuka, która zostaje z klientkami, a jemu daje ogromną satysfakcję. Wcześniejsza praca stylisty w telewizji i na deskach teatru nauczyła go patrzenia na klientki w szerszej perspektywie.

Od lat zwiedza Polskę z marką RR Line, edukując fryzjerów. Pomaga im wejść na wyższy poziom fryzjerstwa i namawia do szerszego spojrzenia na klienta. Każda z prywatnych podróży po świecie (zdobywanie świata to jego kolejna pasja!) jest wielką inspiracją do dalszej pracy w salonie oraz bodźcem do rozwoju.

DavidBernat-ob

Dawid Bernat

Jego zawodowa dewiza -„Przez włosy, do serca”. Urodził się z nożyczkami w ręku. Jest już trzecim pokoleniem fryzjerów w rodzinie. Nauki fryzjerskiej zasięgał w wielu międzynarodowych szkołach oraz poprzez szkolenia fryzjerskie, ucząc się od najlepszych światowych stylistów. Od ponad 12 lat uczy fryzjerstwa, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Jest kreatorem i wizjonerem trendów fryzjerskich, a inspiracje, by tworzyć niepowtarzalność, dzięki licznym podróżom, czerpie z piękna i majestatyki otaczającego go świata.
Traktuje swoją pasję fryzjerską jak misję. Sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowo i atrakcyjnie w swojej skórze. Dzięki wrażliwemu zmysłowi estetyki, idealnie komponuje kolory oraz kształty fryzur, które potrafi dopasować do każdego rodzaju urody. Dla niego każda kobieta jest niczym płótno, a koloryzacja i strzyżenie włosów- jak pociągnięcia pędzla, którymi tworzy niepowtarzalne dzieła na kobiecych głowach.